Kožené pletené vodítko pro psa MiaCara Bergamo Long natural

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
3 595 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Robustní a stylové vodítko řady Bergamo je perfektní volbou pro majitele psů, kteří hledají designový kousek s velmi dlouhou dobou životnosti. Kvalitní vodítko pro každodenní použití je vyrobeno z kombinace ručně pletené dvojité kůže a hladké kůže doplněno nerezovými stylovou a robustní kovovou karabinkou. Silná kůže je vhodnou volbou  pro aktivní psy, kteří milují outdoorové dobrodružství za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Vodítko je ideální do veškerého počasí. Doporučujeme kombinovat s obojky z kolekce Bergamo a Lucca z naší nabídky.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

nappa a semišová kůže
nerezová ocel

Péče:

k odstranění nečistot a skvrn je doporučeno použít měkký, vlhký hadřík
pro trvalejší zachování vodítka je třeba potírat vodítko tukem na kůži
Není vhodné pro těžké, tažné psy - kůže se může roztáhnout a poškodit.

Rozměr: 

195 x 2 cm
3 možnosti nastavení délky

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka pro psy
Barva: Béžová
Materiál: Kůže

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.