Značkové chovatelské potřeby

felice-productimage1

MiaCara

Značka MiaCara staví na třech základních pilířích – inovativní design, výjimečná kvalita a trvale udržitelná výroba.

Zakladatel značky – Sebastian Zweig se zkušenostmi z manažerských pozic v rámci mezinárodních firem jako např. Schwan-Stabilo, Lego, či De Sede, nebyl zcela spokojen s výběrem produktů pro psy na tehdejším trhu a rozhodl se situaci změnit. Půl roku budoval značku jejíž základním mottem bylo “Krásné bydlení s Vaším psem”. V roce 2011 MiaCara představila svojí první kolekci, která se těšila velké popularitě a úspěchu.

“Každý produkt MiaCara musí být hlavně funkční, vysoce kvalitní a prospěšný pro zvíře. Jakmile je toto splněno, je nutné, aby dobře vypadal a harmonicky ladil s interiéry našich zákazníků” vysvětluje Sebastian přístup značky MiaCara ke svým produktům, které jsou ve většině případů vyráběny v Evropě.

V roce 2015 zařadila MiaCara do svého sortimentu produkty pro kočky – MiaCara Gatto a od té doby si mohou nadčasové produkty, které patří mezi špičku na trhu, užívat i kočky a kocouři.

Labbvenn

Společnost Labbvenn byla založena v roce 2016 mladým párem, který miluje psy a jsou šťastní majitelé labradorky Ley. Sídlo firmy se nachází v malebném místě na úpatí hor v jihovýchodním Polsku.

Produkty značky Labbvenn jsou primárně určeny pro psy, jejichž majitelé preferují minimalistický, ale zároveň funkční design, který dokonale splyne s materiály moderních interiérů. Filozofii značky Labbvenn definuje vysoká kvalita, design se zaměřením na detail, funkci a minimalismus. Při vývoji produktu se klade vysoký důraz na to, aby výrobky Labbvenn byly snadno omyvatelné a jednoduché na údržbu, což přináší dodatečný komfort jak domácímu mazlíčkovi, tak i majitelům. Značka Labbvenn je velmi hrdá na to, že všechny jejich produkty jsou vyráběny lokálně z materiálů výhradně ze zemí EU, jako Itálie, Německo a samozřejmě Polsko.

Labbvenn
Buddys voditka

Buddys Dogwear

Buddys je španělská rodinná značka proslulá svými luxusními výrobky pro domácí mazlíčky. Hlavním mottem je výběr nejkvalitnějších přírodních materiálů, detailní zpracování, malovýroba a neotřelý design. Produkty vznikají v drobných španělských dílnách pod rukama zkušených řemeslníku. Všechny obojky a vodítka jsou vyrobeny z exkluzivní pevné italské kůže a bavlny. Výrobce klade důraz na kvalitu materiálů a zpracování, odpovídající nejvyšším nárokům Vás a Vašich čtyřnohých přátel.

2.8 DUEPUNTOOTTO

2.8 DUEPUNTOOTTO bylo založen v roce 2016 portrétní fotografkou Annou Bussolotto, která hledala krásné a funkční předměty, kterými by mohla obdarovat své milované jezevčíky Quintale a Hermione, a které by zároveň perfektně designově zapadaly a ladily s jejím domovem

Inspiraci při zakládání značky 2.8 DUEPUNTOOTTO Anna čerpala ve světě fotografování – 2.8 je referencí na nastavení clony fotoaparátu, při kterém je vybraný objekt perfektně zaostřen.

Každý z produktu značky 2.8 DUEPUNTOOTTO nese jméno skvělého fotografa: Annie Leibovitz, Richard Avedon, Steve McCurry a mnoho dalších skvělých umělců, kteří zachytili samotnou podstatu přírody a lidstva.

Značka 2.8 DUEPUNTOOTTO se zrodila proto, aby milovníkům psů nabídla řadu každodenních produktů zahrnujících elegantní design i neodmyslitelnou praktičnost a snadnou údržbu.

dorothea-paper-dog-bag
icloud

CLOUD7

To, co začalo jako malý soukromý projekt s několika málo doma navrženými produkty, se postupem času rozrostlo ve světoznámou firmu Cloud7, která je jedním z leaderů oboru a je synonymem pro exkluzivní, inovativní a minimalistické produkty pro psy.

Všechny výrobky Cloud7 jsou navrženy ve vlastním designovém studiu a vyrobeny ve spolupráci s dlouhodobými partnery a specialisty na práci s látkami, kůží a keramikou.

Pro výrobu Cloud7 produktů jsou používány pouze ty nejkvalitnější materiály, při jejichž výběru je kladen důraz na ekologický aspekt. Produkty Cloud7 se pyšní několika mezinárodními cenami za design a jsme právem hrdí, že tuto značku zastupujeme v rámci českého a slovenského trhu.

Found My Animal

Originální značka Found My Animal nabízí designové a s láskou vyráběné produkty pro zvířata. Rozmanitá nabídka produktů přináší ručně splétané a barvené výrobky vznikající v designovém studiu v Brooklynu. Každý výrobek se tak stává originálem.

Zisky společnosti jsou použity na záchranu a adopci psů v New Yorku. Jsme obzvláště hrdí, že můžeme jejich aktivitu podporovat prodejem jejich neobyčejných výrobků.

FMA obrazek
Grace Emily

GRACE EMILY

Česká firma zabývající se zakázkovou ruční výrobou obojků a vodítek nás okouzlila na první pohled. Každý kus je originál, na kterém si výrobce dává záležet. Z nespočtu barevných variant a zajímavých vzorů si vybere snad každý náročný chovatel. Dokonce si můžete nadefinovat rozměry obojků podle Vašeho mazlíčka, tak co víc si přát?

ZOLLY THE DOG BAKERY

ZOLLY DOG BAKERY je specializovaný obchod – psí pekařství – nabízející psí lahůdky, kvalitní psí krmiva, psí módu, originální hračky a mnoho dalšího. Široký sortiment pamlsků je vyráběn (pečen) dle originálních vlastních receptur. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy. Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!

Jedinečnost a originalita projektu ZOLLY DOG BAKERY je jak v široké nabídce našich čerstvých „hand made“ výrobků (psí dorty, zákusky, pamlsky, sušenky, donnuty, bábovky) vyráběných dle vlastních osvědčených receptur v duchu motta společnosti: love & care together!

Zolly obrazek