Vodítko pro psa Buddys Peruvian Arrow červené nastavitelné

Neohodnoceno
Značka: Buddys
2 200 Kč
Výroba na objednání do 3 měsíců

Exkluzivní nabídka originálních a jedinečných prodlužovacích vodítek značky Buddys je ručně vyrobena v malé španělské dílně z přírodních materiálů - nejlepší italské kůže a bavlny. Nastavitelné vodítko z kolekce Peruvian je ztělesněním dálné exotiky. Inspirací vzorů a barev je atmosféra hlubokého amazonského pralesa. Pokud máte rádi výrazné barvy a vzory, vodítko Peruvian je ta pravá volba. Pevná vícebarevná robustní tkanina je zakončena měkkou kůží a doplněna o kovovou přezku.  Vodítko lze měnit na tři různé délky. Doporučujeme kombinovat s obojky řady Peruvian z naší nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Buddys je španělská rodinná značka proslulá svými luxusními výrobky pro domácí mazlíčky. Hlavním mottem je výběr jen kvalitních přírodních materiálů, detailní zpracování, malovýroba a neotřelý design. Výroba probíhá ve španělské ruční malovýrobě zkušenými řemeslníky. Všechny obojky a vodítka jsou vyrobeny z exkluzivní pevné italské kůže a bavlny. Výrobce klade důraz na kvalitu materiálů a zpracování, odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál:

bavlna
kůže
kovová přezka

Rozměry:

  Délka (m) Šířka (cm)
  2 3,5 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka pro psy
Barva: Červená
Materiál: Bavlna, Kůže

Buddys je španělská rodinná značka proslulá svými luxusními výrobky pro domácí mazlíčky. Hlavním mottem je výběr nejkvalitnějších přírodních materiálů, detailní zpracování, malovýroba a neotřelý design. Produkty vznikají v drobných španělských dílnách pod rukama zkušených řemeslníku. Všechny obojky a vodítka jsou vyrobeny z exkluzivní pevné italské kůže a bavlny. Výrobce klade důraz na kvalitu materiálů a zpracování, odpovídající nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.