Miska pro psy MiaCara Volpe pistáciová

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
895 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

S hračkami Volpe uděláte svému mazlíčkovi nejen radost, ale i ho duševně zabavíte. Liščí tvar s rohy a křivkami zabaví pejska na dlouhou dobu a se dvěma různými povrchy pruhů a ornamentů zajišťuje neustále nový zážitek. Lízání podporuje u pejska soustředění a zmírňuje stres. Natřete Volpe mokrým jídlem, masem nebo jogurtem, dle vašich preferencí. Do mezer lze také umístit malé pamlsky.

Minimalistický design pochází z rukou dánského designérského týmu Hans Thyge & Co, který vytvořil Volpe i jako krásný doplněk i pro majitele psa. V tlumených barvách šedé, nude a pistáciové lze Volpe perfektně kombinovat i s dalšími produkty

Design: Hans Thyge & Co.

Jiné barevné varianty:

volpe sede Volpe nude

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Německá luxusní značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Vychází z mnohaletých zkušeností svého majitele, který pracoval v nábytkářském průmyslu a získal tak know-how pro speciální plnící materiály a vysoce kvalitní, odolné a snadno čistitelné tkaniny. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

TPR, BPA, Latex

Péče:

Omyjte teplou vodou a případně trochou mycího prostředku. Čištění v myčce může hračku zdeformovat.
Není to žvýkací hračka. Používejte pouze pod dohledem.
Nepoužívejte, pokud je produkt poškozený.

Rozměry:

volpe

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.