Kožené vodítko pro psa Labbvenn Lussa černé

Neohodnoceno
Značka: Labbvenn
2 300 Kč
Odeslání do 7 pracovních dní

Jemná jednoduchost přesahující standardy elegance. Přírodní klasické černé vodítko bez zbytečných přidaných prvků s kovovými doplňky nejvyšší italské kvality a okouzlujícím designem. Vodítko Lussa je stylové a splňuje všechny standardy funkčnosti. Kůže je přírodní vyčiněná rostlinnými taniny a je zpracována bez použití škodlivých chemikálií. Zaměřujeme se tedy na udržitelný rozvoj společnosti a snažíme se neustále zlepšovat naše produkty. Doporučujeme kombinovat s obojky z kolekce KOLLU a zásobníkem na sáčky SAKU z naší nabídky.

  • Vysoká kvalita
  • Moderní design
  • Ruční výroba
  • Ekologická výroba
  • Minimalistický styl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Labbvenn je "tvůrce nových trendů". Výrobky jsou vyráběny v Evropské unii ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofie Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele. 


Materiál:


100% přírodní italská kůže

Rozměry:

délka  150 cm,  šířka 2 cm

 

Labbvenn je "tvůrcem nových trendů". Jejich výrobky jsou navrhovány ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofii Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.