Miska pro kočky Labbvenn Vuku černá

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Labbvenn
1 695 Kč
Odeslání do 7 pracovních dní

Keramická miska pro kočky VUKU je ideální na vodu i pokrm domácích mazlíčků. Dubový základ je jednoduše elegantní a dělá z misek minimalistický umělecký kousek pro náročné chovatele.

  • Ruční výroba
  • Minimalistický design
  • Snadná údržba
  • Podnos z nejkvalitnějšího dubového dřeva - pokryté 3 vrstvami impregnace chránící před vodou a vlhkostí.

Jiné barevné varianty:

 vuku 2  vuku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Labbvenn je "tvůrce nových trendů". Výrobky jsou vyráběny v Evropské unii ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofie Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele. 

Materiál:

Podnos - dub
Mísa - keramika

Péče:

Podnos: Přírodní dřevo je náchylné k deformaci a změně barvy při kontaktu s vodou. Vyvarujte se nadměrného kontaktu s vodou, slunečním paprskům a vysokým teplotám. Rozlitou vodu je třeba okamžitě otřít hadříkem. Nečistěte v myčce.

Mísa: Po podávání mokrých nebo mastných potravin je třeba misku důkladně umýt a osušit hadříkem. 

Rozměry:

  Průměr (cm) Kapacita (l)
S 15 0,8
 
 

Labbvenn je "tvůrcem nových trendů". Jejich výrobky jsou navrhovány ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofii Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.