Pelíšek pro kočky MiaCara koš Cesto černý

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 695 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Návrh designu MiaCara Cesto je od dánského designérského studia Hans Thyge & Co. Cesto může být využit jako útulné místo pro spánek nebo jako odkládací místo na hračky. Multifunkční koš je perfektním úložným kontejnerem pro všechno - od hraček pro psy a kočky, přes přikrývky až po časopisy nebo jako příjemný pelíšek. K dispozici je ve čtyřech tlumených barvách, čímž přirozeně zapadne do jakéhokoli moderního interiéru. Každý koš je formován z plsti vyrobené z recyklovaných vláken. Pelíšek doporučujeme doplnit polštářkem pro kočky MiaCara Lana z naší nabídky.

 Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

100 % recyklovaný polyester

Rozměr:

MIACARA CESTO TOY rozmery

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro kočky
Barva: Černá

Německý výrobce MiaCara je známý především díky své jedinečné kombinaci moderního designu a kvalitních materiálů. Nezapomínají však ani na pohodlí pro vašeho mazlíčka. Jejich nadčasové produkty patří mezi špičku na trhu, a tak si můžete být jistí, že dostanete jen to nejlepší. Designéři se pyšní jedinečným smyslem pro detail a všechny výrobky navrhují tak, aby zapadly do každého moderního interiéru. MiaCara vám jednoznačně splní představy – funkční, designově moderní, nadčasové a kvalitní produkty vyráběné v Evropě, co víc si můžete přát?