Ratanový pelíšek pro kočky MiaCara Perla černý

Novinka
Neohodnoceno
Značka: MiaCara
9 495 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Kočky jsou společenská stvoření, ale jsou také známé svou láskou k odpočinku a spánku. Pelíšek MiaCara Perla pro kočky, který vytvořil belgický designér Mathias De Ferm, je útulným prostorem pro odpočinek vaší kočky, a zároveň moderním nábytkem do vašeho domova.

Zakřivený tvar kapky, ručně vyrobeného pelechu pro kočky, poskytuje vaší kočce pocit bezpečí při nerušeném spánku. Navzdory svému tvaru je Perla pletena pevným, světlostálým lanem a přírodním ratanem, takže si vaše kočka může stále užívat 360 ° výhled na své okolí. Lanová opletení jsou složena ze speciální vysoce kvalitní příze, která udržuje vysokou stálost vůči UV záření a odolnost vůči skvrnám a bakteriím, takže je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Polštář je vyroben ze speciální vysoce odolné pěny a poskytuje vysokou úroveň pohodlí.

Pelíšek se také velmi snadno udržuje, protože polštář i potah lze prát v pračce.

Jiné barevné varianty zde:

Perla

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

Pelech - ratan, polypropylenové lano
Vnitřní polštář - bavlněná směs: 60% bavlna / 40% polyester
Vnitřní část polštáře - 100% polyurethan
Povlak - 100% polyester (Trevira CS)

Perla 3

Péče:

Pelech
V případě potřeby rám očistěte měkkým vlhkým hadříkem. Pletené lano lze čistit vodou.

Vnitřní polštář
Výplň polštáře je vyrobena z extrémně měkké pěny s otevřenými buňkami. Pro dlouhodobé zachování vynikajících vlastností tohoto materiálu by měl být polštář odpovídajícím způsobem vyčištěn. Nejlepším postupem čištění vnitřního polštáře je jeho mytí běžně dostupnými jemnými čisticími prostředky při teplotách do 60 ° C. Nedoporučuje se používat vysoce chlorované a chemicky agresivní prací přísady. Nelze se vyhnout nahnědlému zabarvení pěny, ale nemá to žádný vliv na kvalitu pěny. Po praní a opláchnutí odstraňte během odstřeďování co nejvíce vody. Vnitřní polštář lze nejlépe sušit na vzduchu na stojanu. Lze jej také sušit v sušičce na 90 ° C, ale vyhněte se nadměrnému sušení.

Povlak
Potah lze prát v pračce na 60 ° C nebo jej lze chemicky vyčistit. Po umytí nechte kryt na stojanu vyschnout a nedávejte ho do sušičky. V případě potřeby žehlete látku pouze na nejnižší úrovni (syntetické). Tkanina se snadno čistí a je velmi odolná. Nečistoty a prach pravidelně odstraňujte, než mohou proniknout hlouběji do tkaniny, a okamžitě odstraňte skvrny. Pro jednoduché a nekomplikované čištění meziprostoru jednoduše vysajte povrch potahu pomocí čalounického kartáče.

Rozměry:

Výstřižek Perla Výstřižek Perla 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro kočky
Barva: Černá

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.