Pelíšek pro kočky MiaCara koš Cesto šedý

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 695 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Návrh designu MiaCara Cesto je od dánského designérského studia Hans Thyge & Co. Cesto může být využit jako útulné místo pro spánek nebo jako odkládací místo na hračky. Multifunkční koš je perfektním úložným kontejnerem pro všechno - od hraček pro psy a kočky, přes přikrývky až po časopisy nebo jako příjemný pelíšek. K dispozici je ve čtyřech tlumených barvách, čímž přirozeně zapadne do jakéhokoli moderního interiéru. Každý koš je formován z plsti vyrobené z recyklovaných vláken. Pelíšek doporučujeme doplnit polštářkem pro kočky MiaCara Lana z naší nabídky.

 Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

100 % recyklovaný polyester

Rozměr:
MIACARA CESTO TOY rozmery

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro kočky
Barva: Šedá

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.