Pelíšek pro kočky Labbvenn Kikko stůl světle růžový

Neohodnoceno
Značka: Labbvenn
11 995 Kč
Odeslání do 7 pracovních dní

Jednoduchý styl stolu Kikko z něj činí vrcholného představitele skandinávského stylu a puristického designu. Hlavní funkcí stolu Kikko je nejen sofistikovaná jednoduchost, ale také funkčnost kombinující konferenční stolek a pohodlné místo pro odpočinek Vašeho domácího mazlíčka. Minimalistický tvar je doplněn kovovými prvky a houpací sítí z prošívané textilie. Stůl je ideální pro různé prostory, obohacuje jej jemným nádechem elegance a pohodlným místem pro odpočinek s kávou a chlupatým přítelem na jeho místě. Houpací síť lze snadno vyjmout a vyprat ji. Houpací síť je k dispozici ve čtyřech barvách. 

  • Moderní design
  • Vysoká kvalita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Labbvenn je "tvůrce nových trendů". Výrobky jsou vyráběny v Evropské unii ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofie Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.

Péče:

houpací síť
praní na 30 °C jemný a šetrný program (nesušit v sušičce)
žehlit do 110 °C
Chlupy koček lze odstranit kartáčem na čalounění.
Při intenzivním používání může být povrch tkaniny zdrsněn a mohou se tvořit chuchvalce - tomu nelze zcela zabránit a není to důvod k reklamaci.

Stůl
Aby byly dřevěné části čisté, stačí je jemně otřít vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné agresivní čisticí prostředky. Uchovávejte dřevo na suchém místě a vyhýbejte se vlhkosti.

Rozměry:

Velikost Délka (cm) Šířka (cm) Výška (cm)
S 60 60 50

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro kočky
Barva: Růžová
Materiál: Dřevo

Labbvenn je "tvůrcem nových trendů". Jejich výrobky jsou navrhovány ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofii Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.