Náhradní zásobníky do toalety pro kočky MiaCara Sito

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
795 Kč
Skladem

Sada 5 jednorázových vložek pro kočičí stylovou toaletu MiaCara Sito. Udržujte toaletu pro kočky vždy čistou a voňavou. Pomocí těchto jednorázových zásobníků ukončíte své trápení s neustálým a opakovaným čištěním toalety. Sito jednorázové zásobníky jsou vodoodpudivé a ekologické. Jejich použití je velmi snadné a bezpečné. Výměna zásobnímu se provádí po jednom až dvou týdnech. Prodloužení doby výměny přispěje pravidelné odstraňování kočičích výkalů.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Německá luxusní značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Vychází z mnohaletých zkušeností svého majitele, který pracoval v nábytkářském průmyslu a získal tak know-how pro speciální plnící materiály a vysoce kvalitní, odolné a snadno čistitelné tkaniny. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:  

vysoce kvalitní, vodoodpudivá, 100% recyklovaná lepenka

Rozměr:

53 x 34,5 x 10 cm

MiaCara Sito

Německý výrobce MiaCara je známý především díky své jedinečné kombinaci moderního designu a kvalitních materiálů. Nezapomínají však ani na pohodlí pro vašeho mazlíčka. Jejich nadčasové produkty patří mezi špičku na trhu, a tak si můžete být jistí, že dostanete jen to nejlepší. Designéři se pyšní jedinečným smyslem pro detail a všechny výrobky navrhují tak, aby zapadly do každého moderního interiéru. MiaCara vám jednoznačně splní představy – funkční, designově moderní, nadčasové a kvalitní produkty vyráběné v Evropě, co víc si můžete přát?