Hračka pro kočky MiaCara Filo míček

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
395 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Skladem Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

S míčem Filo bude mít vaše kočička spoustu práce. Míček vyvolává přirozené instinkty pomocí jeho neobvyklé struktury a materiálu. Přirozeně podněcuje kočku k pronásledování a nekonečné hře. Pečlivě navržený míček je vyroben z přírodního korku a kůže, je kvalitní a přirozenou hračkou, která zároveň zapadne krásně do vašeho interiéru domova.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Německá luxusní značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Vychází z mnohaletých zkušeností svého majitele, který pracoval v nábytkářském průmyslu a získal tak know-how pro speciální plnící materiály a vysoce kvalitní, odolné a snadno čistitelné tkaniny. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:


korek, kůže

Rozměr:

O 3,5 cm

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.