Taška na pamlsky Cloud7 Goodie grafit

Neohodnoceno
Značka: Cloud7
875 Kč
Skladem

Získejte perfektní tašku Cloud7 Goodie! Prostorná taška nabízí dostatek úložného prostoru pro vše, co na procházku se svým čtyřnohým kamarádem potřebujete. Výhodou jsou oddělené úložné oddíly, kam můžete dát různé lahůdky nebo malé hračky, vodítko, obojek, karabinu a osobní věci. Vnitřní i vnější část je vodotěsná, takže vás déšť už nezaskočí. Vnitřek lze snadno vyčistit. Díky chytrému magnetickému uzávěru v horní části získáte snadný přístup ke svým věcem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál:

voděodolný polyester a polyethylen
organická bavlna
mosaz

Péče:

30 °C šetrný program na jemné prádlo

Rozměr:

16 x 15 x 6 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO CHOVATELE
Barva: Šedá

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Jejím hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí se zaměřením na sofistikovanost všech produktů, které budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.