Pelíšek pro psy Labbvenn Loue

Neohodnoceno
Značka: Labbvenn
12 995 Kč
Odeslání do 7 pracovních dní

Designová kolekce psích pelíšků Loue je ideální do moderních interiérů. Pelíšek pro psa Loue je základem sofistikovaného designu, který kombinuje originální formu s moderními barvami a jedinečnými materiály. Má jemný a jednoduchý tvar, který poskytuje výjimečné pohodlí. Originální dřevěná kostra pelíšku je vyrobena z vysoce kvalitní bukové ohýbané překližky ve tvaru oblouku, který zaručuje pohodlí a stabilní klidovou polohu. Módní doplněk dřevěného pelíšku je světle šedý luxusní polštář, který je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Vnitřní matrace je vyrobena z odolné pěny, která podporuje každou část těla psa. Bílý potah matrace je vyroben ze speciální tkaniny, která poskytuje vynikající propustnost a trvanlivost vzduchu. Loue je vhodný pro nejnáročnější chovatele a je vytvořen profesionálními designéry z  MOWO studia.

  • Moderní design
  • Elastická matrace odolná proti tlaku a deformacím
  • Vysoká propustnost vzduchu
  • Antialergenní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Labbvenn je "tvůrce nových trendů". Výrobky jsou vyráběny v Evropské unii ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofie Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.

Materiál:

Povlak matrace: 100% bavlna, Pěnová náplň: 100% Polyurethan, Poutko: kůže

Péče:

Vnitřní matrace
Aby se zachovaly vynikající vlastnosti pěny, neumývejte matraci.

Povlak:
praní na 30 °C jemný a šetrný program (nesušit v sušičce)
žehlit do 110 °C

Aby byly dřevěné části čisté, stačí je jemně otřít vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žádné agresivní čisticí prostředky. Pelíšek udržujte na suchém místě a vyhněte se vlhkosti.

Při intenzivním používání může být povrch tkaniny zdrsněn a mohou se tvořit chuchvalce - tomu nelze zcela zabránit a není to důvod k reklamaci. Vlastnosti přírodní kůže po praní mohou způsobit, že kožený opasek ztratí svoji pružnost, může být tužší a tmavší. Logo vyražené na opasku se může stát méně viditelným

Rozměry:

Velikost Délka (cm) Šířka (cm) Výška (cm)
S 90 60 30

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro psy
Barva: Šedá
Materiál: Dřevo

Labbvenn je "tvůrcem nových trendů". Jejich výrobky jsou navrhovány ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofii Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.