Vodítko pro psa MiaCara Lucca nastavitelné stříbrné

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 495 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Vodítko Lucca je inspirováno italským designem osmdesátých let. Kolekce využívá pouze ty nejkvalitnější materiály, které zajistí maximální styl a trvanlivost. Vodítka jsou ručně vyráběny z přírodní voskované bavlny doplněné nerezovou stylovou a robustní kovovou karabinkou. Každý kus je originál vyroben v Itálii s vyraženým logem značky MiaCara. Atraktivní vodítko s koženými prvky je extra-pevné a bezpečné pro vašeho psa. Lucca je ideální do veškerého počasí. Doporučujeme kombinovat s obojky z kolekce Lucca v naší nabídce.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

voskovaná bavlna
kůže
ušlechtilá ocel

Péče:

k odstranění nečistot a skvrn je doporučeno používat měkký, vlhký hadřík
Není vhodné pro těžké, tažné psy - kůže se může roztáhnout a poškodit.

Rozměr:

195  x 2 cm
O 13 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka pro psy
Barva: Černá

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.