Tréninkové pamlsky ZOLLY

Přírodní
1 hodnocení
139 Kč 124 Kč bez DPH
Předpokládané odeslání do 1 týdne

Tyto české psí pamlsky lze využít při tréninku psa, za odměnu na vycházce a podobně. Pamlsky se suší několik hodin za nízkých teplot a to proto, aby si zachovaly veškeré minerály a vitamíny. ZOLLY pamlsky neobsahují chemii ani žádné konzervanty - jsou čistě přírodní!

JÁTRA - jsou skvělou surovinou zejména díky vysoké koncentraci minerálů – železa, zinku, mědi a chromu – stopových prvků a vitamínů. Díky tomu, že játra obsahují více tuku, jsou v nich dobře navázané vitamíny rozpustné v tucích – A, D, E a K.

OVES - ovesné vločky by měly být nedílnou součástí psí stravy, jsou výborným zdrojem vlákniny, která napomáhá dobrému trávení.

PETRŽEL - je považována za superpotravinu. Má detoxikační účinky, funguje jako „čistič“ krve, a zároveň podporuje krvetvorbu. Působí močopudně, čímž snižuje krevní tlak a zlepšuje funkci ledvin.

Nezaručujeme, že tvar jednotlivých pamlsků bude jeden jako druhý, jelikož za každým pamlskem stojí ruční práce. Ale to, co Vám zaručit můžeme je vysoce kvalitní produkt, který obohatí psí jídelníček o nespočet vitamínů, minerálů, vlákniny a bílkovin.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy.

  • Výroba v ČR
  • Ruční výroba
  • Bez chemie a konzervantů
  • Zdravé mlsání
  • Pamlsky vhodné při tréninku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Široký sortiment pamlsků psího pekařství ZOLLY – dog bakery je vyráběn (pečen) dle vlastních originálních receptur v České republice. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky dle motta love & care together! Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!

Složení:

Drůbeží játra, oves a petržel

Hmotnost:

100 g

Analytické složky (hodnota):

Vlhkost původního vzorku 9,67%
Sušina původního vzorku 90,33%
Dusíkaté látky (hr. protein) 25%
Tuk (hr. oleje a tuky) po hydrolýze 7,54%
Popel (hr. popel) 2,50%
Vláknina (hr. vláknina) 0,794%

Upozornění:
 Výrobek bez konzervantů a umělých barviv
Po otevření spotřebujte do 7 dnů!
Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 22 °C
Doporučení: Po otevření sušenky přesypte do vzdušné a suché nádoby
Trvanlivost: 6 měsíců

Široký sortiment pamlsků psího pekařství je vyráběn (pečen) dle vlastních originálních receptur v České republice. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky dle motta love & care together! Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!