Pamlsky pro psy ZOLLY - Hovězí křupky s řasou Nori

Novinka Přírodní
Neohodnoceno
139 Kč 124 Kč bez DPH
Předpokládané odeslání do 7 pracovních dnů

Hovězí pamlsky pro psy, které pomáhají správnému vývoji kloubů, chrupavek a vaziva.

Hovězí dršťky mají vysoký obsah kolagenu a proteinů (látek důležitých pro správný vývoj kloubů, chrupavek a vaziva), obsahují bílkoviny. Vhodné v době rekonvalescence, podporují léčbu kožních onemocnění.
Mořské řasy se ukázaly být skvělým nástrojem pro zlepšení trávení či pro udržení zdraví kůže a srsti. Jsou nejčistším, nejkvalitnějším, nejsnáze využitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin a sacharidů.
OVES (ovesné vločky bez lepku) by měly být nedílnou součástí psí stravy, jsou výborným zdrojem vlákniny, která napomáhá dobrému trávení.

  • Výroba v ČR
  • Ruční výroba
  • Bez chemie a konzervantů
  • Zdravé mlsání
  • Zdroj vlákniny a bílkovin
  • Podpora kloubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto české psí pamlsky lze využít při tréninku psa, za odměnu na vycházce a podobně. Pamlsky se suší několik hodin za nízkých teplot a to proto, aby si zachovaly veškeré minerály a vitamíny. ZOLLY pamlsky neobsahují chemii ani žádné konzervanty - jsou čistě přírodní!

Nezaručujeme, že tvar jednotlivých pamlsků bude jeden jako druhý, jelikož za každým pamlskem stojí ruční práce. Ale to, co Vám zaručit můžeme je vysoce kvalitní produkt, který obohatí psí jídelníček o nespočet vitaminů, minerálů, vlákniny a bílkovin.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy.

Výrobce:

Široký sortiment pamlsků psího pekařství ZOLLY – dog bakery je vyráběn (pečen) dle vlastních originálních receptur v České republice. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky dle motta love & care together! Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!

Složení:

Hovězí dršťky, řasa Nori a oves

Hmotnost:

100 g

Analytické složky hodnota:

Sušina původního vzorku 96,70%
Dusíkaté látky (hr.protein) 30,14%
Tuk (hr.oleje a tuky) po hydrolýze 15,72%
Popel (hr.popel) 1.76%
Vláknina (hr.vláknina) 2,08%

Upozornění: Výrobek bez konzervantů a umělých barviv. 
Po otevření spotřebujte do 7 dnů!
Skladování: skladujte v suchu při teplotě do 22 C. 
Doporučení: po otevření sušenky přesypte do vzdušné a suché nádoby.
Trvanlivost: 6 měsíců

Široký sortiment pamlsků psího pekařství je vyráběn (pečen) dle vlastních originálních receptur v České republice. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky dle motta love & care together! Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!