Pelíšek pro psy Labbvenn Coco hnědý

Neohodnoceno
Značka: Labbvenn
3 995 Kč
Odeslání do 7 pracovních dní

Nová designová kolekce psích pelíšků Coco je ideální do moderních interiérů. Ručně vyrobený pelíšek je vhodný zejména pro malá plemena psů. Má jemný a jednoduchý tvar, který poskytuje výjimečné pohodlí. Je vyroben z vysoce kvalitní bavlněného materiálu, který je schválený testovacím ústavem Oeko-tex pro nezávadné textilie. Spodní část pelíšku je doplněna měkkým polštářem, který zvyšuje pohodlí při jakékoliv poloze. Coco je k dispozici v jedné velikosti a čtyřech různých odstínech. Jaký bude ten Váš?

  • Moderní design
  • Ruční výroba
  • Kvalitní certifikovaný materiál

Jiné barevné varianty zde:

Výstřižek coco antracit ok   Výstřižek coco zeleny ok   Výstřižek coco bezovy ok (1)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Labbvenn je "tvůrce nových trendů". Výrobky jsou vyráběny v Evropské unii ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofie Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.

Materiál:

Pelíšek - bavlna 100 % OEKO-TEX®
Polštář -
100 % polyester
Kožený pásek - 100 % kůže

Výstřižek coco hnědý ok

Péče:

Nesušte v bubnu / nebělte / ruční mytí / jemný cyklus - teplota vody max. 30 ° C 
Po umytí nechte uschnout na vzduchu

Rozměry:

O 45cm, H-13cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro psy
Barva: Šedá

Labbvenn je "tvůrcem nových trendů". Jejich výrobky jsou navrhovány ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofii Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.