BARNABY


o nas

BARNABY

Rádi bychom Vám představili koncept Barnaby, který není jen podnikatelským projektem, ale i hodnotou společné lásky k sobě, přírodě a domácím mazlíčkům. Naše vytrvalé nasazení a práce je koníčkem a úspěchy Barnaby nás naplňují větším odhodláním pokračovat. Cílem Barnaby je pomoci Vám k vytvoření moderního domova prostřednictvím kvalitních designových chovatelských produktů, které harmonicky zapadnou do interiérů nejnáročnějších chovatelů. Hledáme výrobky, které se stávají jedinečnými díky ruční výrobě. Spolupracujeme jen s výrobci, kteří jsou ohleduplní k přírodě, nevyužívají levné lidské pracovní síly a usilovně vytváří kvalitní a funkční nabídku jedinečných produktů pro psy a kočky.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Největší zásluhu na tom všem má náš kocour Étienne, který je stejně vznešený jako jeho jméno. Jednoho dne jsme hlídali koťátko a po jedné noci jsme zjistili, že nám doma něco chybí, něco, co by naplnilo náš domov pocitem, který znají jen majitelé domácích mazlíčků. Ze dne na den jsme se rozhodli pořídit si sibiřskou kočku.

Začali jsme se připravovat na příchod nového chlupatého člena rodiny a velice rychle jsme se zorientovali v nabídce produktů pro kočky na našem trhu. Pochopili jsme, že pokud chceme udržet náš domov krásný, a zároveň pořídit vybavení pro kočku, tak to bude obtížně proveditelné. Začali jsme hledat designérské luxusní výrobky, které by se více hodily do našeho moderního bytu. Bohužel na českém trhu nebylo k dispozici nic, co by splňovalo naše nároky na moderní, stylové a designové bydlení. Ale my jsme chtěli našemu čtyřnohému příteli dopřát jen to nejlepší. Konečně až v zahraničí jsme našli to, co jsme hledali.  

ZRODIL SE NÁPAD

Čím dál více jsme byli zklamáni z nevalné kvality výrobků nabízených na českém trhu, které postrádaly styl, často se vyznačovaly nízkou kvalitou a krátkou životností. Rozhodli jsme se podělit o designérské jedinečné kousky s dalšími chovateli a založit Barnaby, místo, kde najdou i ti nejnáročnější z Vás výrobky, z kterých budou nadšeni nejen oni, ale i jejich čtyřnozí členové rodiny.

Základem celého našeho sortimentu je zejména kvalita a moderní design. Jsme obdivovatelé minimalismu a skandinávského stylu. Ale u nás si vybere opravdu každý chovatel, kterému záleží i na dlouhodobé funkčnosti produktů. Spolupracujeme s výrobci z celého světa od Evropy až po USA a rozhodujeme se navazovat spolupráci jen s originálními značkami, které jsou jedinečné a výrobky mají převážně ručně vyráběné. Jsme hrdí, že Vám můžeme nabídnout i kousky, které získávají designové ceny.

Stále rozšiřujeme naše portfolio o smysluplné spolupráce, které poskytnou Vašim mazlíčkům jen to nejlepší, a zároveň nasloucháme Vašim přáním a požadavkům, kterým se snažíme přizpůsobovat a plnit. Můžeme Vám slíbit, že nám záleží na Vašich domácích zvířátkách a uděláme maximum, abyste byli spokojeni a měli z nákupu dobrý pocit.