Vodítko pro psa MiaCara Riva nastavitelné šedé

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 195 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Vodítko řady Riva nabízí plnohodnotnou luxusní procházku se svým domácím miláčkem. Sportovní, ale elegantní vodítko je vyniká svojí barevností a pohodlností, čímž se stává standardem pro neformální luxus. Vodítka jsou vyrobena ručně v Itálii z polstrovaného popruhu a doplněna kontrastními detaily z kůže. Měkké polstrované nylonové popruhy se velice snadno čistí. Přizpůsobené přezky vkusně zdůrazňují úroveň detailů. Výrobky společnosti MiaCara jsou ztělesněním stylu, jednoduchosti a minimalismu ve světě designu. Doporučujeme doplnit s Riva obojky z naší nabídky.

Velkou výhodou vodítka je možnost nastavitelnosti. Lze pejskovi dopřát větší rozběh, a nebo ho držet spíše blíže u těla. Lze ho přepínat pomocí dvou  karabin a třech vodících kroužků. Riva nabízí ideální délku s polstrovanou rukojetí pro měkký dotyk s možností každodenního použití.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

nylon
kůže
kartáčovaná ušlechtilá ocel

Péče:

k odstranění nečistot a skvrn je doporučeno použít měkký, vlhký hadřík
Není vhodné pro těžké, tažné psy - materiál se může roztáhnout a poškodit.

Rozměr: 

195  x 2,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka pro psy
Barva: Šedá

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.