Vodítko pro psa Cloud7 Vondelpark bordeaux

Neohodnoceno
Značka: Cloud7
2 395 Kč
Skladem

Vodítko pro psy Vondelpark je velmi stylové. Vyznačuje se kvalitními materiály a přírodním vzhledem. Je vyrobeno z vlněného lana s aplikací jemné kůže, která má hlazený povrch. Vodítko je při používání velmi nekomplikované a robustní, odolné tak proti roztržení. Řada kovových kroužků umožňuje přizpůsobit vodítko různým délkám. Vodítko je ideální na každodenní aktivity za každého počasí. Součástí vodítka je stylová kovová karabinka z kvalitní nerezové oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál:

jemná kůže
nerezová ocel
vlna

Péče:

všechny nečistoty lze snadno setřít vlhkým hadříkem

Rozměry:

 2 m

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Jejím hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí se zaměřením na sofistikovanost všech produktů, které budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.