Kožené vodítko pro psa MiaCara Torino růžová

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 395 Kč
Skladem

Vodítka řady Torino jsou skvělým modním a stylovým doplňkem vašeho pejska, ale zároveň i Vás. Elegantní kolekce je vyrobena v Itálii z pravé kůže Saffiano, která  má reliéfní strukturu s vynikající trvanlivostí. Vodítko z jemné kůže se tak stává v ruce velice příjemné na dotek. Navzdory elegantnímu vzhledu je řada vhodná pro každodenní použití. Doporučujeme kombinovat s obojky Torino z naší nabídky.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

Saffiano kůže
kartáčovaná ušlechtilá ocel

Péče:

k odstranění nečistot a skvrn je doporučeno použít měkký, vlhký hadřík
pro trvalejší zachování vodítka je doporučeno potírat tukem na kůži
Není vhodné pro těžké, tažné psy - materiál se může roztáhnout a poškodit.

Rozměr:

120 x 2 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka pro psy
Barva: Růžová
Materiál: Kůže

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.