Kožené pletené vodítko pro psa MiaCara Bergamo City pletená hnědá

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 195 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Elegantní a stylové vodítko z kolekce Bergamo City je skvělou volbou pro majitele psa s každodenním použitím v terénu. Je vyrobeno z měkké kůže s nápaditými detaily ručně zapletené kůže a doplněno nerezovou stylovou a robustní kovovou karabinkou. Kvalitní a silná kůže dokáže odolat opotřebení, takže se stává ideální pro aktivní psy. Vodítko je vhodné do veškerého počasí. Doporučujeme kombinovat s obojky z kolekce Bergamo nebo Lucca z naší nabídky.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

kůže
nerezová ocel

Péče:

k odstranění nečistot a skvrn je doporučeno použít měkký, vlhký hadřík
pro trvalejší zachování vodítka je třeba vodítko potírat tukem na kůži
Není vhodné pro těžké, tažné psy - kůže se může roztáhnout a poškodit.

Rozměr:

120 x 2 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka pro psy
Barva: Hnědá
Materiál: Kůže

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.