Pelíšek pro kočky MiaCara Nido šedý

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
4 495 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Dopřejte vašemu kočičímu mazlíčkovi útulné a zároveň stylové místo pro spaní v krásném pelíšku Nido. Tkaný pelíšek je vyrobený z kvalitní, velmi silné bavlněné příze. Tento luxusní a kvalitní materiál poskytuje vaší kočce dokonalou ochranu a místo pro relaxaci. Dopřejte vaši kočce spoustu měkkosti, které kočky prostě zbožňují.

Nido je nabízený v dvoubarevné kombinaci, stane se tak skvělým designovým doplňkem pro váš domov, a zároveň i oblíbeným místem vaší kočky. Bez ohledu na to, kde vaše kočka ráda spí, bude praktickým i dekorativním doplňkem vašeho domova. Ozdobí kdekoliv váš interiér podlahu, gauč, ale i okenní římsu.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

100 % bavlna

Rozměr:

50 x 13 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro kočky
Barva: Šedá

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.