Pelíšek pro kočky MiaCara Capello šedý

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 995 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Útulné místo na spaní pro vaše kočičí přátelé navozující pocit přirozenosti a spokojenosti. Příjemný hřejivý pelíšek je vyroben z kvalitní kožešinové imitace. Vlákna umělé kožešiny jsou dostatečně dlouhá a načechraná, poskytují tak kočkám dokonalou hebkost a komfort. Nebude spokojena jen kočička, ale i Vy, protože se stane luxusním doplňkem vašeho interiéru domova. Vaše kočka si může pohodlně opřít hlavu o vyvýšený okraj, a tvar pelíšku ji poskytne i potřebný pocit bezpečí a soukromí.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

umělá kožešina a polyester

Péče:

lze běžně prát v pračce na 30 °C, nechat volně uschnout, kožíšek tak zůstane krásně načechraný
nedoporučuje se pelíšek sušit v sušičce

Rozměry: 

MIACARA CAPELLO CAT rozmery

Doplňkové parametry

Kategorie: Pelíšky pro kočky
Barva: Šedá

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.