Kartáč na psí srst Cloud7

Neohodnoceno
Značka: Cloud7
590 Kč
Skladem

Praktický kartáč na srst od renomovaného výrobce psích potřeb Cloud7. Váš pejsek si zaslouží jen tu nejlepší péči. Oboustranný kartáč zajistí, že bude jeho srst v perfektním stavu - hladká, bez nečistot a staré srsti. Kartáč je vyroben z voskovaného bukového dřeva a prasečích štětin. Dopřejte vašemu mazlíčkovi špičkovou péči a jemnou masáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál:


voskované bukové dřevo
jemné prasečí štětiny
dřevěné kolíky
kožená smyčka

Rozměr:

23,5 cm

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Jejím hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí se zaměřením na sofistikovanost všech produktů, které budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.