Deka Labbvenn Asnen stříbrná

Neohodnoceno
Značka: Labbvenn
1 595 Kč
Skladem

Kolekce Asnen je synonymem minimalistické krásy a jednoduchosti. Stylové a ručně vyráběné vlněné přikrývky pro psy zaručují příjemné teplo a chrání před chladem. Luxusní deky jsou vhodné i na cesty. Doporučujeme ji umístit do pelíšku, na sedačku nebo i do auta. Unikátní vzhled přikrývek je doplněn štítkem, který je vyroben z nejkvalitnější pravé kůže. Celá kolekce je udržována v klasických a přírodních barvách, které se hodí do každého moderního interiéru.

  • Vysoká kvalita
  • Moderní design
  • Ruční výroba

Jiné barevné varianty zde:

 Deka Labbvenn Asnen béžová

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Labbvenn je "tvůrce nových trendů". Výrobky jsou vyráběny v Evropské unii ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofie Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele. 


Materiál:


Tkanina: 70 % vlna, 20 % polyester, 5 % nylon, 5 % ostatní
Poutko: 100 % useň

Deka%20Labbvenn%20%C3%85snen%20st%C5%99%C3%ADbrn%C3%A1

Péče:

Nesušte v sušičce
Nežehlete

Upozornění:

Intenzivní použití může způsobit drsnost
 na povrchu deky. Tomuto procesu nelze zabránit, a proto se na něj nevztahuje záruka. Kožený pásek - vlastnosti přírodní kůže po praní mohou způsobit, že kožený opasek ztratí svoji pružnost, může být tužší a tmavší. Logo vyražené na opasku se může stát méně viditelným

Rozměry:

  Šířka (cm) Délka (cm)
UNI 100 70

Doplňkové parametry

Kategorie: POTŘEBY PRO PSY
Barva: Šedá

Labbvenn je "tvůrce nových trendů". Výrobky jsou vyráběny v Evropské unii ve spolupráci s nejlepšími designéry a primárně určeny pro domácí mazlíčky a jejich majitele, kteří mají rádi minimalistický moderní design. Výrobce si zakládá na nejvyšší úrovni kvality, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Filozofie Labbvenn definuje vysoká kvalita, detailní design, minimalismus, ruční provedení a pečlivý výběr materiálů. Je třeba zdůraznit, že všechny použité materiály jsou pořízeny v Evropské unii. Kromě toho jsou výrobky navrženy tak, aby byly jednoduché na údržbu a zvyšovaly tak pohodlí pro psy i jejich majitele.