Cestovní taška pro psy Cloud7 Milano

OUTLET
8 hodnocení
Značka: Cloud7
2 995 Kč
Na dotaz

Stylová elegantní a multifunkční taška Milano je to pravé pro malého psího miláčka. Taška je určena pro pejsky, ale i kočky do hmotnosti 5 kg. Taška Milano nebude jen skvělým a bezpečným útočištěm pro výlety do města či mobilní postelí pro vašeho rodinného miláčka, ale zároveň i luxusním doplňkem k vašemu outfitu. Zvláštním plusem je malá vnější kapsa, která nabízí další prostor pro majitele. Vhodné zejména pro malá štěňata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál:

vnější: 100 % polyester
vnitřní: 63% akryl, 37% nylon
rukojeť: 100% bavlna

Péče:

lze prát do 30 °C
rukojeti lze omývat vodou

Rozměry (cm):

42 x 28 x 22
maximální nosnost 7 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: POTŘEBY PRO PSY
Barva: Hnědá

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Jejím hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí se zaměřením na sofistikovanost všech produktů, které budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.