Zásobník na sáčky pro psy Cloud7 Felt stříbrný

Neohodnoceno
Značka: Cloud7
495 Kč
Skladem

Mějte pro všechny případy na procházce se svým čtyřnohým mazlíčkem připravené sáčky. Diskrétním a designovým řešením pro jejich přenos se může stát tento zásobník na sáčky Cloud7 Felt. Ten nejen, že vypadá hezky, ale také může být snadno připevněn k vodítku nebo třeba obojku. Dodává se včetně balíčku kompostovatelných sáčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál: 

vlněná plst

Péče:

lze prát v pračce na 30 °C 

Rozměr:

9 cm

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Jejím hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí se zaměřením na sofistikovanost všech produktů, které budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.