Pamlskovník Cloud7 Calgary olivový

Neohodnoceno
Značka: Cloud7
695 Kč
Na dotaz

Stylový pamlskovník je vyroben ze 100% udržitelných materiálů a  lze jej používat po celý rok. Pamlskovník je lehký a je vytvořen z vodoodpudivého materiálu. Vak je doplněn dobře promyšlenou přihrádkou a otvorem na sáčky. Karabinka slouží k připevnění k poutku opasku. Dopřejte si minimalistický design při venčení.

  • Integrovaný dávkovač sáčků
  • Vyroben z udržitelných materiálů
  • Karabiny pro připevnění
  • Vodoodpudivý materiál

Jiné barevné varianty produktu:

     Cloud7_Treat_Bag_Calgary_Dusty_Rosé-2 (1)

calgary

   Cloud7_Treat_Bag_Calgary_Anthra-2 (1)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál: 

100% recyklovaný polyester

Péče:

30 °C jemné praní

Rozměr:

9,5 x 14,5 cm

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Jejím hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí se zaměřením na sofistikovanost všech produktů, které budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.