Povlak na podušku pro psy MiaCara Stella

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 995 Kč 3 995 Kč 4 595 Kč 2 995 Kč 3 995 Kč 4 595 Kč 2 995 Kč 3 995 Kč 4 595 Kč od 2 995 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Zvolte variantu
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Povlaky patří mezi praktické doplňky. V každé psí domácnosti by měl být alespoň jeden náhradní. V případě, že dojde k zašpinění podušky, není pak nic jednoduššího než pohodlně špinavý povlak vyměnit za náhradní. To vše snadno a jednoduše díky praktickému zipu. Nemusíte tak hned běžet do pračky a špinavý povlak prát, aby co nejdříve uschl. To ocení i váš psí kamarád, který si může okamžitě užívat čistoty a maximálního komfortu, a to během chvilky.

Návrháři se samozřejmě i u tohoto povlaku na podušku MiaCara Stella soustředili na dokonalé snoubení kvality a jedinečného stylu. Navíc je to skvělý způsob, jak změnit barvu podušky. Kromě toho střídáním dvou povlaků také předejdete nadměrnému opotřebení. Jde zkrátka o doplněk, který vás potěší jednak svou praktičností, ale jistě i moderním designem, díky kterému skvěle oživíte svůj interiér.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

Trevira CS

Péče:

povlak: praní na 40 °C jemný a šetrný program (nesušit v sušičce)
Při intenzivním používání může být povrch tkaniny zdrsněn a mohou se tvořit chuchvalce - tomu nelze zcela zabránit a není to důvod k reklamaci.

Rozměry:

 Rozměry Miacara pelechy (1) (1)

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.