Pelíšek pro psa MiaCara Covo ořech/taupe

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
14 995 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Někteří psi a zejména menší plemena se cítí lépe, když je prostor kolem nich uzavřený. Toho však nelze docílit jen obyčejným pelíškem. Pelíšek MiaCara Covo je speciálně navržený, aby tyto požadavky na komfort a bezpečí splnil. Jistě také oceníte pěnový polštář, který poskytuje dostatečnou oporu pro psí páteř. Díky využití kvalitních materiálů se pelíšek pyšní také dlouhou životností, nemusíte mít tedy obavy, že rok, co rok budete muset kupovat nový.

Designéři se zaměřili na to, aby došlo ke snoubení pohodlí a místa, kde se váš čtyřnohý kamarád bude cítit dobře. Mysleli však i na kombinaci moderního designu a elegance. Pelíšek se tak díky své kulaté konstrukci stává ideálním místem pro odpočinek, a zároveň skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Nemusíte se bát ani údržby, dřevěnou část můžete jednoduše otřít hadříkem od prachu a zbytek vyprat v ruce nebo v pračce. Jednoduchost hrající v symbióze s pohodlím, bezpečím a designem je zkrátka to nejlepší řešení pro vás i vašeho čtyřnohého miláčka.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

polštář: bavlněná tkanina, polyester, polyuretan
čalounění: akryl, polyester
rám: ořech

Péče:
rám: otírání vlhkým hadříkem
polštář: oplach mírným čistícím prostředkem až do 60 °C (lze sušit v sušičce až na 90 °C)
textil: 30 °C šetrný program na jemné prádlo (po vyprání protřepejte, nesušit v sušičce)

Rozměry:

  Délka (cm) Výška 1 (cm) Výška 2 (cm) Průměr (cm)
S 75 11 41 60
M 87 11 46 70

MiaCara Covo

Německý výrobce MiaCara je známý především díky své jedinečné kombinaci moderního designu a kvalitních materiálů. Nezapomínají však ani na pohodlí pro vašeho mazlíčka. Jejich nadčasové produkty patří mezi špičku na trhu, a tak si můžete být jistí, že dostanete jen to nejlepší. Designéři se pyšní jedinečným smyslem pro detail a všechny výrobky navrhují tak, aby zapadly do každého moderního interiéru. MiaCara vám jednoznačně splní představy – funkční, designově moderní, nadčasové a kvalitní produkty vyráběné v Evropě, co víc si můžete přát?