Pamlsky pro psy ZOLLY - Valentýnská srdíčka

Novinka Přírodní
Neohodnoceno
140 Kč 125 Kč bez DPH
Skladem

Doplňkové krmivo pro psy plné vitamínů.

ČERVENÁ ŘEPA – vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku, má pozitvní vliv na zrak.
KRŮTA – je zdrojem proteinů a bílkovin, obsahuje esenciální aminokyseliny a minerály. Krůtí maso je pro psy lehce stravitelné.
ROZMARÝN – má pozitivní účinky na trávicí soustavu, snižuje pocity únavy a uklidňuje.
OVES (ovesné vločky) – by měly být nedílnou součástí psí stravy, jsou výborným zdrojem vlákniny, která napomáhá dobrému trávení.

  • Výroba v ČR
  • Ruční výroba
  • Bez chemie a konzervantů
  • Zdravé mlsání
  • Zdroj vlákniny a vitamínů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Láska samozřejmě prochází (psím) žaludkem. Psa můžete vždy potěšit lahodným pamlskem – dokonce i když je Valentýn. Jsou také vynikající jako pamlsky pro společné tréninky. Na Valentýna Vám můžeme doporučit pamlsky ve tvaru srdce. Najít pamlsek, který by pejskovi nejen chutnal, ale navíc mu prospíval, může být občas oříšek.
Tyto pamlsky jsou pro vašeho psa ideální odměnou – jsou vyrobené z poctivých surovin, takže si na nich mohou pochutnat i psi, u kterých je nutné hlídat krmení.

Tyto české psí pamlsky lze využít při tréninku psa, za odměnu na vycházce a podobně. Pamlsky se suší několik hodin za nízkých teplot a to proto, aby si zachovaly veškeré minerály a vitamíny. ZOLLY pamlsky neobsahují chemii ani žádné konzervanty - jsou čistě přírodní!

Nezaručujeme, že tvar jednotlivých pamlsků bude jeden jako druhý, jelikož za každým pamlskem stojí ruční práce. Ale to, co Vám zaručit můžeme je vysoce kvalitní produkt, který obohatí psí jídelníček o nespočet vitaminů, minerálů, vlákniny a bílkovin.

Pamlsky jsou určeny jako doplňkové krmivo pro psy.

Výrobce:

Široký sortiment pamlsků psího pekařství ZOLLY – dog bakery je vyráběn (pečen) dle vlastních originálních receptur v České republice. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky dle motta love & care together! Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!

Složení:

červená řepa, krůta, rozmarýn a oves

Hmotnost:

100 g

Analytické složky hodnota:

Vlhkost původního vzorku 9.24%
Sušina původního vzorku 90.76%
Dusíkaté látky (hr.protein) 22.6%
Tuk (hr.oleje a tuky) po hydrolýze 12.6%
Popel (hr.popel) 2.71%
Vláknina (hr.vláknina) 0.84%
Upozornění: Výrobek bez konzervantů a umělých barviv. Po otevření spotřebujte do 7 dnů.
Skladování: skladujte v suchu při teplotě do 22 C
Doporučení: po otevření sušenky přesypte do vzdušné a suché nádoby
Trvanlivost: 3 měsíce od data výroby

Široký sortiment pamlsků psího pekařství je vyráběn (pečen) dle vlastních originálních receptur v České republice. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky dle motta love & care together! Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!