Odpočívadlo pro kočky MiaCara Albergo šedé

Design Award
Neohodnoceno
Značka: MiaCara
11 995 Kč
Dostupné

Bylo to počátkem roku 2015, kdy si vzali za úkol designéři v Německu, vytvořit něco zcela odlišného od běžně dostupného nábytku pro kočky. Problém, kterému čelili je známý snad každému modernímu majiteli koček. Tradiční kočičí nábytek bývá vyráběn z levného materiálu, primárně pro potřeby koček. Nicméně, jejich design nezohlednuje požadavky jejich majitelů. Cílem bylo vytvořit funkční a zároveň moderní kus nábytku.

Vznikl tak modulární nábytek Albergo, který vychází z vnitřních potřeb kočky. Váš mazlíček má prostor pro pohyb, hru, škrábání i spánek. Navíc se stává dynamickým kusem nábytku, který se dokonale hodí do moderního interiéru. Vysoce kvalitní materiály a dobře koncipovaná funkčnost Alberga nastavily nový standard v designu pro současné kočky, nejen proto se Albergo chlubí oceněním German Design Award Special Mention 2017.

Albergo je vyrobeno z elegantních a kvalitních materiálů. Kovový rám je kombinovaný s lakovaným dřevem, který nabízí harmonický a moderní kontrast v bydlení. Odpočívadlo lze volně umístit do interiéru domu, nebo ke zdi. Skládá se ze série modulárních kostek, které mohou být pomocí spojovacích svorek uspořádány vodorovně a svisle v různých formacích. Každé odpočívadlo je dodáváno s nástěnným svítidlem a se čtyřmi sponami pro spojení několika prvků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

kovový rám, dřevo, plsť

Rozměry:

40 x 40 x 80 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Barva: Šedá/Béžová