Miska pro psy MiaCara Trogolo tmavě šedá

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
4 495 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Chcete něco jedinečného? Pořiďte si unikátní designový kousek - betonovou misku Trogolo z dílny MiaCara. Moderní interpretace klasického vodního žlabu je vysoce kvalitní a vhodná především na venkovní použití. Betonové misky jsou jasnou volbou každého dobrého chovatele, materiál je odolný a díky své povrchové úpravě nepropustný a zdravotně nezávadný. Beton je přírodní materiál. Malé vzduchové kapsy v povrchové struktuře, viditelné vrstvy a barevné variace jsou výsledkem stárnutí materiálu a výrobního procesu. Majitelé originální misky jistě ocení unikátní vlastnosti každé jednotlivé misky. Beton vyvíjí patinu v průběhu času a povrchy mohou mít skvrny a hrany mohou vykazovat určité opotřebení - je to součást přirozeného kouzla každého produktu. Vzhledem k hmotnosti je manipulace s miskou pro zvíře obtížná, a tak nehrozí její převržení a následná ztráta cenného krmiva.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

beton

Rozměr:

MIACARA TROGOLOCAT rozmery

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky pro psy
Barva: Šedá

Německý výrobce MiaCara je známý především díky své jedinečné kombinaci moderního designu a kvalitních materiálů. Nezapomínají však ani na pohodlí pro vašeho mazlíčka. Jejich nadčasové produkty patří mezi špičku na trhu, a tak si můžete být jistí, že dostanete jen to nejlepší. Designéři se pyšní jedinečným smyslem pro detail a všechny výrobky navrhují tak, aby zapadly do každého moderního interiéru. MiaCara vám jednoznačně splní představy – funkční, designově moderní, nadčasové a kvalitní produkty vyráběné v Evropě, co víc si můžete přát?