Dóza na pamlsky MiaCara Tondo růžová

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
1 795 Kč
Skladem

Skladování pamlsků pro vašeho miláčka ve stylové keramické dóze dostane úplně nový rozměr a stane se krásnou designovou ozdobou vašeho interiéru. Dóza je k dostání ve třech tlumených odstínech, kolekce je opatřena matnou povrchovou úpravou na vnější straně s kontrastním vysokým leskem na straně druhé. Každá keramická část je vyražena podpisem "M" značky MiaCara. Jejich vysoce kvalitní těsnění vám zaručí, že pamlsky jen tak nevyschnou a zůstanou dlouho čerstvé. Viko na dózu je opatřeno silikonovým kroužkem. Použité materiály jsou velice kvalitní. Dózu můžete doplnit miskami Tondo ve stejné řadě.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Německá luxusní značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Vychází z mnohaletých zkušeností svého majitele, který pracoval v nábytkářském průmyslu a získal tak know-how pro speciální plnící materiály a vysoce kvalitní, odolné a snadno čistitelné tkaniny. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

keramika

Péče:

lze mít v myčce na nádobí

Rozměr:

17,5 x  Ø 13 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky pro psy
Barva: Růžová

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.