Dóza na pamlsky MiaCara Coppa smaragdová

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
1 695 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Skladování pamlsků pro vašeho miláčka ve stylové keramické dóze dostane úplně nový rozměr a stane se krásnou designovou ozdobou vašeho interiéru. Dóza  na pamlsky zaujme zejména svou skandinávskou přímočarostí a nekompromisní funkčností. Vyrobena je z vysoce kvalitního porcelánu s lesklým povrchem a je ideální pro skladování pochoutek. Víko, které je vyrobeno výhradně ze silikonu, pevně uzavírá nádobu, čímž zabráníte nežádoucímu vyschnutí pochoutek. Silikonový povrch na spodní straně dózy chrání vaši pracovní desku před poškrábáním.

Dóza je k dispozici ve třech jemných barvách a je perfektním doplňkem misek Coppa z naší nabídky.

Jiné barevné varianty zde:

Doza na pamlsky Miacara Coppa nude   Doza na pamlsky Miacara Coppa šedá

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Německá luxusní značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Vychází z mnohaletých zkušeností svého majitele, který pracoval v nábytkářském průmyslu a získal tak know-how pro speciální plnící materiály a vysoce kvalitní, odolné a snadno čistitelné tkaniny. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

Nádoba: porcelán
Víko, dno: silikon

Doza na pamlsky Miacara Coppa smaragdová

Péče:

lze mít v myčce na nádobí

Upozornění: Ve vzácných případech může silikon vyvolat chemické reakce na citlivém, ošetřeném nebo neošetřeném povrchu a způsobit tak zabarvení povrchu. Zkontrolujte, zda je vaše podlaha vhodná pro použití silikonových misek, nebo vložte produkt pod ochrannou fólii nebo podložku.

Rozměr:

Doza na pamlsky MiaCara Coppa     17,5 x  O 12 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky pro psy
Barva: Zelená

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.