Miska pro kočky MiaCara Fresco růžová

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
1 195 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny

Decentní styl nikdy nevyjde z módy. Keramická miska navržená nizozemskou designérkou Reginou Mol, je příkladem nadčasového designu. Fresco je nabízena ve třech pastelových odstínech a vy tak můžete dokonale stylově sladit svoji domácnost. Fresco je vhodná zejména na vodu. Doporučujeme kombinovat s miskou pro kočky MiaCara Piatto. Úhledný design přichází v mírně tmavším odstínu než miska Piatto, čímž vytváří harmonický kontrast.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

keramika

Péče:

lze umývat v myčce na nádobí

Rozměr:
MIACARA FRESCO CAT rozmery

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky pro kočky
Barva: Růžová

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.