Matrace pro psy MiaCara Mare rock

Novinka Ekologické Hypoalergenní
Neohodnoceno
Značka: MiaCara
4 595 Kč 5 795 Kč 6 995 Kč od 4 595 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pořiďte pro svého psa pohodlný pelíšek, který si zaslouží, a přitom udělejte dobrou věc pro naši planetu. Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s iniciativou SEAQUAL INICIATIVE na výrobě matrace pro psy Mare. Potah tohoto ekologicky šetrného pelíšku je vyroben z certifikované příze SEAQUAL® YARN. Toto jedinečné polyesterové vlákno je vyrobeno z Upcycled Marine Plastic - zpracovaný plastový odpad z našich oceánů, pláží a skládek.

V tomto pelíšku pro psy je také zaručen maximální komfort a udržitelnost. Výplň se skládá ze speciální recyklované pěny s vysokou obnovovací silou, která i po neustálém používání zůstává dlouho elastická. Předtvarovaná prohlubeň uprostřed polštáře podporuje přirozené zakřivení těla vašeho psa. Záda a páteř jsou drženy v prohlubni, zatímco hlava může pohodlně spočívat na mírně vyšším vnějším okraji.

  • Ortopedická matrace
  • Hypoalergenní
  • Pratelná matrace
  • Snímatelný potah
  • Vypouští o 32 % méně CO2 než srovnatelné výrobky
  • Ekologický produkt vyroben z plastového odpadu

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

Povlak matrace: tkanina ze směsi bavlny: 60% bavlna/40% polyester
Matrace: 100% polyurethan
Vlastnosti výplně: stabilní a trvanlivá, hypoalergenní, trvale elastická
Povlak: 100% recyklovaný polyester

Každý rok je do našich oceánů vyhozeno 12 milionů tun plastů. 9 milionů tun plastů vstupujících do oceánů jsou makroplasty, jako jsou lahve s vodou, nákupní tašky nebo brčka a příbory. Plast zůstává v našem ekosystému až 500 let a denně poškozuje tisíce mořských tvorů. Ponecháme-li je osamocené, tyto plasty se rozpadnou na mikroplasty, které vstupují na úplný začátek potravinového řetězce a prostupují všemi druhy, včetně nás samotných.

SEAQUAL INICIATIVE je jedinečná komunita, která spolupracuje s nevládními organizacemi, rybáři, úřady a místními komunitami při čištění našich oceánů. Námořní odpadky z našich pláží, dna a povrchu oceánů, řek a ústí řek jsou sbírány programy úklidu. Poté je roztříděn na různé typy materiálů a plastová část je vyčištěna a přeměněna na Upcycled Marine Plastic. Upcycled Marine Plastic zpracovává na trvanlivou přízi SEAQUAL®, která se poté používá ve výrobcích, jako je matrace MiaCara Mare. Vyrobeno ze 100% recyklovaných materiálů. Každé kilo speciální polyesterového materiálu odpovídá přibližně 1 kg mořského odpadu a vypouští o 32% méně CO2 než srovnatelné výrobky.

Výplň matrace pro psy je vyrobena z extrémně měkké pěny s otevřenými póry. Aby byla zachována vysoká kvalita výrobku, o polštář je třeba pečovat a odpovídajícím způsobem jej čistit.

Péče:

Matrace: perte jemným pracím prostředkem do 60 ° C. Nedoporučujeme používat chlorované a chemicky agresivní prací prostředky. Nahnědlému zabarvení pěny se nelze vyhnout, ale nemá žádný vliv na kvalitu pěny. Po praní a máchání odstraňte odstředěním co nejvíce vody. Matraci je nejlepší sušit na vzduchu na stojanu. Lze jej také sušit v sušičce na 90 ° C, ale vyvarujte se nadměrného sušení. Pelíšek pravidelně načechrávejte, aby si zachoval nadýchanost a tvar a výplň zůstala na svém místě - polštář intenzivně promněte a poté ho vyrovnejte rukama.

Povlak: Látku lze prát na 60 ° C nebo ji lze chemicky čistit. Po vyprání nechte nejlépe uschnout na vzduchu na stojanu. Nevkládejte povlak do sušičky. V případě potřeby látku vyžehlete na nízkou úroveň. Vezměte prosím na vědomí, že při intenzivním používání může dojít k zdrsnění povrchu látky a tvorbě uzlů z vláken (tzv. Žmolkování). Tomu nelze zcela zabránit, a proto to není důvod k reklamaci. Pro jednoduché a nekomplikované čištění mezi tím jednoduše vysajte potah kartáčem na čalounění.

Rozměry:

Rozměry Miacara pelechy (1) (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace pro psy
Barva: Béžová

Německý výrobce MiaCara je známý především díky své jedinečné kombinaci moderního designu a kvalitních materiálů. Nezapomínají však ani na pohodlí pro vašeho mazlíčka. Jejich nadčasové produkty patří mezi špičku na trhu, a tak si můžete být jistí, že dostanete jen to nejlepší. Designéři se pyšní jedinečným smyslem pro detail a všechny výrobky navrhují tak, aby zapadly do každého moderního interiéru. MiaCara vám jednoznačně splní představy – funkční, designově moderní, nadčasové a kvalitní produkty vyráběné v Evropě, co víc si můžete přát?