Matrace pro psy MiaCara Cosi natural

OUTLET
Neohodnoceno
Značka: MiaCara
2 995 Kč
Skladem

Každý psí miláček hledá po dni stráveném venku místo, kde by si mohl odpočinout. Takové místečko by mělo být pohodlné a hlavně teplé. Přesně takové jsou matrace MiaCara Cosi. Pelíšek poskytuje dostatek prostoru, je měkký, ale zároveň robustní. Speciální tvar matrace umožňuje pejskům ten správný odpočinek. Díky pěně s vysokou pružností se jim dostane odlehčení pro páteř a klouby, ale zároveň si mohou opřít hlavu o okraj a pozorovat okolí. Chcete-li dopřát vašemu domácímu mazlíčkovi kvalitní odpočinek, tak je tato poduška ideálním řešením.

Pro výrobu podušky bylo využito jen kvalitních materiálů, které doplňuje moderní a jedinečný styl, díky kterému se poduška stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Díky odolným materiálům vydrží dlouhá léta každodenního používání. Jistě také oceníte snadnou údržbu, povlak podušky se dá pomocí zipu odejmout a vy pak můžete jednotlivé části v klidu vyprat v pračce. Zkrátka praktický doplněk pro vás, pohodlná poduška pro vašeho čtyřnohého kamaráda.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

polyester, bavlna, polyuretan

Péče:

povlak: praní na 30 °C jemný a šetrný program (nesušit v sušičce)
vnitřní část: praní na 60 °C jemný a šetrný program, lze sušit v sušičce (max. 90 °C)

Rozměry:

Rozměry Miacara pelechy_S

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace pro psy
Barva: Růžová

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.