Plyšová hračka pro psy Cloud7 Kužel

Neohodnoceno
Značka: Cloud7
395 Kč
Skladem

Stylová, roztomilá a měkoučká hračka pro vašeho čtyřnohého miláčka ve tvaru kužele se stane oblíbenou denní zábavou. Hračka pro psa Cloud7 kužel je vyrobena z přírodní vlny, a to zcela bez barviv a bez chemikálií. Přírodní materiál propůjčuje hračce snadné kousání. S hračkou lze trávit hodiny zábavy, nošením, žvýkáním, přetahováním, a navíc vydává i písklavý zvuk při kousání.

Bezpečná a extrémně odolná hračka, která vydrží až do posledního skusu vašeho pejska. Udělejte svému pejskovi radost a zároveň ozdobte svůj interiér domu stylovou hračkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Německý výrobce Cloud7 myslí na design a kvalitu, stejně jako na pohodlí vašeho psího mazlíčka. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - ty budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.

Materiál:

vnější: plsť z přírodní vlny
vnitřní: polyester

Péče:

lze prát do 30 °C v pračce na program vlna

Rozměr:  

16 cm, O 9 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Barva: Šedá

Značka Cloud7 pochází z Berlína. Hlavním mottem je design, kvalita a pohodlí. Designeři se zaměřují na sofistikovanost všech svých produktů - budou skvěle ladit s vaší moderní domácností. Společnost vznikla se záměrem vylepšit a posílit vztah mezi člověkem a jeho psem. Filozofie značky je zároveň založena na nabídce ekologických a Fair Trade výrobků. Všechny kolekce jsou navrženy s důrazem na nejvyšší výrobní standardy, udržitelnost materiálů a nadčasovost. Odpovídají tak nejvyšším nárokům vás a vašich čtyřnohých přátel.