Hračka pro psy MiaCara Cube

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
395 Kč
Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Hračka Cube v podobě stylových kostek bude naplňovat čas zábavy vašeho pejska. Je vyrobená z velmi kvalitního materiálu Trevira, který se pyšní smělými vlastnostmi, které se neztrácejí praním, používáním nebo stárnutím. Náplň obsahuje vysoce kvalitní dutá vlákna. Stylová hračka pro psy je dodávána ve čtyřech barevných odstínech v kombinaci sametu a strukturované látky. Neobvyklý tvar poskytuje spoustu zábavy jak pro vás, tak pro vašeho čtyřnohého přítele.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Německá luxusní značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Vychází z mnohaletých zkušeností svého majitele, který pracoval v nábytkářském průmyslu a získal tak know-how pro speciální plnící materiály a vysoce kvalitní, odolné a snadno čistitelné tkaniny. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

vnější: Trevira, PEN, PAN
vnitřní : polyester

Péče:

lze prát do 30 °C v pračce v programu jemné praní
nedoporučuje se sušit v sušičce 

Rozměr:

7 x 7 cm

 

 

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.