Hračka pro psy MiaCara Bosco

Neohodnoceno
Značka: MiaCara
645 Kč
Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Předpokládané odeslání 1-3 týdny Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Psi milují přirozenou hru. Dopřejte vašemu pejskovi ještě více legrace a pořiďte mu stylovou sbírku zvířat Bosco v pěti zábavných tvarech. Hračky pro psy Bosco jsou vyrobeny z plsti přírodní vlny s měkkým polstrováním. Jako všechny hračky pro psy MiaCara je Bosco vyrobeno bez pískače, takže nebudete hrou pejska rušeni. Barevné provedení hraček se hodí do jakéhokoli domova. Bosco je k dispozici v pěti minimalistických zvířecích tvarech navržených dánským designovým studiem Hans Thyge & Co.

Uvedené fotografie © MiaCara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce:

Luxusní německá značka MiaCara, rozvíjí svůj vlastí koncept funkčních a stylových výrobků pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro zvíře, to vše by mělo harmonicky zapadat do interiérů zákazníků. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu. Nabízí základní sortiment pro zvířecí miláčky pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátele používají.

Materiál:

vnější: 100 % vlna
vnitřní: 100 % polyester

Rozměr (cm):

Liška - 27 x 15,5 
Králík - 21,5 x 18 
Pták - 19 x 17 
Jelen - 22,5 x 25,5
Kanec - 24,5 x 15

Luxusní německá značka MiaCara rozvíjí svůj vlastní koncept stylových produktů pro psy a kočky. Filosofií MiaCara je funkčnost, vysoká kvalita a pohodlí pro vašeho mazlíčka, to vše v souladu s nejnovějšími trendy harmonicky zapadá do interiérů zákazníků. Značka nabízí základní sortiment jako jsou pohovky, pelíšky a další vhodné doplňky, které vaši čtyřnozí přátelé každý den používají. Většina produktů je vyráběna ručně v Německu.